قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت صندوق حمایت از سرمایه‌گذاری زیست فناوری:

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت صندوق زیست فناوری به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت اینترنتی صندوق زیست فناوری و ثبت پرداخت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت صندوق زیست فناوری از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت صندوق زیست فناوری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت صندوق زیست فناوری تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با ثبت اطلاعات کاربری خود در فرم پرداخت اینترنتی، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت صندوق زیست فناوری اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سایت صندوق زیست فناوری استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت صندوق زیست فناوری ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت صندوق زیست فناوری به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد صندوق زیست فناوری برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل نداشته باشند، می‌توانند درخواست خود را به صورت ایمیل برای صندوق زیست فناوری ارسال نمایند تا این امکان لغو گردد.
 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سایت صندوق زیست فناوری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت صندوق زیست فناوری متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت صندوق زیست فناوری، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت صندوق زیست فناوری، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت صندوق زیست فناوری جزئی از اموال صندوق زیست فناوری محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار صندوق زیست فناوری است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای صندوق زیست فناوری محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت و پردازش درخواست‌ها:
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه درخواست‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت صندوق زیست فناوری به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت درخواست می‌‏دهد.

 کلیه درخواست‌های ثبت شده در سایت صندوق زیست فناوری به وسیله ارسال کد پیگیری ارایه شده از سایت قابل پیگیری می‌باشد، لذا نهایت دقت و تلاش خود را در حفظ و نگهداری این کد انجام نمایید.
سایت صندوق زیست فناوری مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف دریافت درخواست جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از خدمات به هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی، برای سایت صندوق زیست فناوری محفوظ است.

 

از اعتماد شما سپاسگزاریم

0%