چهار شنبه 12 آبان 1395
  • تلفن تماس:021-88033910

به‌اطلاع مي‌رساند شركت مديريت صادرات فناوري ايرانيان با حمايت مرکز تعاملات بین­ المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد هياتي از شركت‌هاي دانش‌بنيان حوزه دارو، زيست فناوري و تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي را جهت بازدید از نمایشگاه CPhI 2018  از 16 الي 21  مهرماه  1397 به کشور اسپانیا اعزام نمايد.

بيست و نهمين دوره نمايشگاه ساليانه CPhI به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین گردهم آیی‌های صنعت دارویی جهان از 17 الي 19 مهرماه سالجاري در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌گردد. این رویداد كه علاوه بر اسپانيا در كشورهاي كره‌جنوبي، هند و امارات نيز در طول سال برگزار مي‌شود، با گردهم آوری نوآوران و توسعه‌دهندگان عرصه سلامت و دارويي از شناخته شده‌ترین مراجع جهت آشنایی و تجارت با بزرگان اين حوزه است كه سال گذشته میزبان2500 شرکت غرفه‌دار و قريب به 45 هزار نفر از متخصصان اين حوزه از 169 کشور جهان بوده است.  

حوزه‌اي اصلي نمايشگاه شامل دارو (API، فورمول‌هاي نهايي و...)، داروهاي مبنتي بر فناوري زيستي و تجهيزات پزشكي و آزمايشگاهي مي‌باشد. ذيل چتر اين رويداد 4 نمايشگاه مرتبط ديگر برگزار مي‌شود كه تمامي صنايع و زنجيره‌ تامين اين صنعت را از ماشين‌آلات و تجهزات توليد، شركت‌ها خدمات تخصصي و آزمايشگاهي، تا فناوري‌هاي بسته‌بندي را پوشش مي‌دهند كه عبارتند از FDF, P-MEC, ICSE و InnoPack.
مجموعه اين رويدادها در كنار نشست‌‌ها و جلسات متعدد تخصصي فرصتي ايده‌ال براي تمامي فعاليت و متخصصان اين حوزه به‌منظور شبكه‌سازي و يافتن شركاي فناوري-تجاري توانمند در عرصه بين‌المللي را فراهم نموده است.

 

جهت کسب اطلاعات به بیشتر به سایت  itemco.ir مراجعه نمایید.

0%