چهار شنبه 12 آبان 1395
English
  • تلفن تماس:021-88482558

صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری

1395/11/06 در ساعت 11:10:15

12 مرکز آموزشی و پژوهشی دانش‌آموزی تجهیز شد

اجرای طرح پایلوت نظام ملی دانش آموزی زیست فناوری که در استان مازندران در حال اجراست، 12 مرکز آموزشی و پژوهشی دانش آموزی را در این استان تجهیز کرد.

 12 مرکز آموزشی و پژوهشی دانش‌آموزی تجهیز شد

 

12 مرکز آموزشی و پژوهشی دانش‌آموزی با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری در استان مازندران تجهیز شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونتعلمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در راستای اجرای طرح پایلوت نظام ملی دانش آموزی زیست فناوری که در استان مازندران در حال اجراست، 12 مرکز آموزشی و پژوهشی دانش آموزی را در این استان تجهیز کرد.
سید مهدی سیدی مدیر گروه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در این مراسم، گفت: زیست فناوری در حوزه اشتغال نقش تاثیرگذاری دارد به همین دلیل باید توجه ویژه ای به این حوزه شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان مازندران نسبت به استان های دیگر از نظر دانش، نیروی انسانی و موقعیت جغرافیایی برای شروع فعالیت های زیست فناوری بسیار مناسب است، فعالیت های ستاد در حوزه توسعه زیست فناوری در کشور را با استان مازندران آغاز کردیم.
به گفته سیدی، اقدامات انجام شده در این استان می تواند الگوی مناسبی برای سایر استان ها باشد و از این طریق می توانیم مفاهیم مربوط به حوزه زیست فناوری را در کشور توسعه دهیم.
منبع خبر: معاونت علمی و فناوری