چهار شنبه 12 آبان 1395
English
  • تلفن تماس:021-88482558

صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری

1395/11/19 در ساعت 14:06:36

حضور صندوق در مراسم رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور

رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

حضور صندوق در مراسم رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛  مراسم رونمایی از 10 محصول برتر شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی هم‌زمان با دهه مبارک فجر با حضور جمعی از شخصیت‌های دانشگاهی و مدیران علمی و صنعتی کشور، سرمایه‌گذاران، مشاوران تخصصی، مدیران واحدهای فناور برگزار می‌شود.

در این مراسم میزهای تجاری در اختیار سرمایه‌گذاران علاقه‌مند و افرادی که در حوزه فناوری فعالیت دارند قرار داده می‌شوند تا با یکدیگر به مذاکره بپردازند.من جمله صندوق توسعه زیست فناوری به عنوان سرمایه گذار در این رویداد حضور مستمر داشت که در این نمایشگاه با تعداد زیادی از صاحبان طرح ها مذاکره داشت.

نخستین آزمایشگاه کسب‌وکار کشور پیرامون این رویداد راه‌اندازی می‌شود. همچنین تفاهم‌نامه نخستین پارک فناوری تخصصی ICT کشور به امضا خواهد رسید. 

برگزاری پانل سیاست‌های تجاری‌سازی فناوری با حضور مقامات و مدیران ارشد دولتی و خصوصی از دیگر برنامه‌های برگزاری این رونمایی و فن بازار است. 

هم‌زمان با برگزاری رویداد رونمایی و فن بازار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مسابقه سرمایه‌گذاری مجازی برگزار می‌شود. این مسابقه با هدف آشنایی افراد حاضر در مراسم با نحوه سرمایه‌گذاری و معیارهایی که باید در سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود برگزار خواهد شد.

مراسم رونمایی و فن بازار محصولات شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.