فراخوان حمایت از طرح‌ها با موضوع روش های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهنگام سرطان های شایع

1394/09/22 در ساعت 12:43:45

ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تحقق اهداف متعالی مندرج در سند چشم انداز نظام در افق 1404 ابلاغی مقام معظم رهبری، تحقق اهداف مندرج در سند ملی زیست‌فناوری مصوب هیئت وزیران مصوب مجلس شورای اسلامی برای توسعه کاربردهای زیست فناوری از طرح‌های مشتری­گرا و کاربردی با موضوع "روش‌های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهن

فراخوان حمایت از طرح‌ها با موضوع روش های تشخیص، پیشگیری و درمان زودهنگام سرطان های شایع

 اولویت پژوهشی

استفاده از روش های بیوتکنولوژی از جمله روش میکرو آر ان آ(miRNA)

اولویت انتخاب طرح‌ها

  •  طرح‌هایی که 30 درصد از هزینه های اجرای آن‌ها از سوی بخش­های خصوصی یا حمایت مالی خارجی تامین شود.
  •  طرح‌های توسعه ای ترویجی از اولویت برخوردارند.
  •  طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و دانش بنیان ارائه می شوند و تامین حداقل 40 درصد از هزینه‍های آن‌ها از سوی دستگاه اجرایی (پژوهشی و غیر پژوهشی) صورت بگیرد.
  •  طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و شرکتهای دانش بنیان ارایه شوند.

میزان و چگونگی حمایت‌ها

حمایت‍های ستاد به صورت مشارکت حقوقی در شرکت پیشنهاددهنده طرح و متناسب با آورده مالی در طرح پیشنهادی خواهد بود. یعنی مجری باید بخشی از سهام خود را بر اساس توافق فیمابین و طبق قانون تجارت، به عامل مالی منتقل کند.

هم چنین در صورت عدم موفقیت طرح، وجهی به عنوان اقساط از مجری اخذ نخواهد شد و در صورت موفقیت، طرفین بر اساس میزان سهم مشارکت، منتفع خواهند شد.

چگونگی ارسال طرح‌ها

طرح‌ها می‌توانند در هر زمان و به صورت مستمر برای گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی ایمیل research.biodc.med@gmail.com  ارسال شوند. طرح‌هایی که تا انتهای ماه دوم هر فصل (اردیبهشت، مرداد، آبان و بهمن) دریافت شوند تا پایان ماه سوم (خرداد، شهریور، آذر و اسفند) مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت و نتایج به ارایه دهندگان طرح اعلام خواهد شد و بر روی سایت ستاد توسعه زیست‌فناوری به نشانی http://biodc.isti.ir قرار خواهد گرفت. فرمت خاص ارائه پیشنهاد طرح ها نیز از طریق همین سایت قابل دسترسی خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 83532353 تماس حاصل فرمایید.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%