CPhI بزرگترین نمایشگاه داروسازی جهان

1402/08/09 در ساعت 15:18:45

رویداد CPhI Worldwide یک نمایشگاه سالانه است که معمولا بین پایتخت‌ کشورها در گردش است و هر دوره در شهری جدید برگزار می‌شود.

CPhI بزرگترین نمایشگاه داروسازی جهان

این نمایشگاه تا به حال در فرانکفورت، مادرید و هند برگزار شده است. در سال 2023 نیز در تاریخ 24 الی 26 اکتبر (2 تا 4 مهرماه 1402) در بارسلونای اسپانیا مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است.

این رویداد صرفا فقط یک روند اجتماعی نیست؛‌ بلکه یک تجارت ضروری است که پیامدهای ماندگاری برای همگان در صنعت داروسازی دارد. CPhI Worldwide بیش از صد هزار متخصص داروسازی را طی سه روز متحد می کند تا مقرون به صرفه‌ترین راه‌ها برای ایجاد روابط تجاری جدید، ملاقات با شرکای جهانی و از به روز ماندن در مورد آخرین روندهای این صنعت بهره ببرند. به علاوه؛ این رویداد فرصت بزرگی را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم می کند تا با برقراری ارتباط با یکدیگر، در مورد آینده زنجیره تامین دارو مشورت کنند.

تا اکنون نیز حضور بیش از 170 کشور با بیش از 45000 بازدیدکننده تجاری و حدود 2500 شرکت و غرفه دار بین‌المللی نمایشگاه دار در این رویداد گزارش شده است تا صنعت داروسازی را با به اشتراک گذاری دانش بین صنعت و متخصصان آن گسترش دهند.

میزبانی CPhI اسپانیا به عنوان بخشی از ماموریت بازار دارو، پذیرای بازار استارت‌آپ و مسیر نوآوری محصول نیز بوده است. به نمایش گذاشتن بیش از 40 شرکت استارت‌آپ در آن محیط، تهیه فهرست نظارتی جهت انتخاب چندین استارت‌آپ، تجزیه و تحلیل آن‌ها و برنامه‌های آینده‌شان جهت ارائه گزارشات کارشناسانه از دیگر محور‌های این رویداد بود.

این نمایشگاه با حمایت از شرکت‌های کوچک‌تر و ایده‌های جدید، سعی در الهام‌بخش بودن و نوآوری در صنعت داشته و همچنین یافتن راه‌حل‌های تازه‌ای که می‌تواند به پیشرفت حوزه داروسازی کمک کند از نقاط عطف این رویداد بوده است.


نظر جدید
0%